Lynn Morris  
City Council
Title: Council Member

Lynn was appointed to the City Council seat in January 2016 to fill a vacancy then elected in November 2016 to fill the term through December 2017. In November 2017 Lynn was re-elected to a new 4-year term that will expire at the end of 2021. Prior to serving on council Lynn had served on the city's Board of Adjustment since 2012.  

Return to Staff Directory